Connect Server Offline
Game Server Offline
Siege Server Offline
Total Players
Total Characters
Total Guilds
Online Players
  • Welcome To Fade-Mu -- Hoş Geldiniz. MuOnline 99D > News
Explanation / Açıklama
Posted on on July 10, 2019 | 19:20

Friends, to establish a better server for you in all aspects of our work continues. 2 days ago we moved the server to a newer computer. Tomorrow at noon we will switch to a new modem and a higher speed Internet to prevent disconnects. So tomorrow at noon from 12:00 to 14:00 server will be closed for this situation, we apologize for all our work for a better server, I hope tomorrow after noon Disconnect (breaks) s will be reduced to a minimum. On the other hand, adjustments to the game settings continue. We made a lot of additions.


We know there is much more things to be done, our only request from you is TIME and UNDERSTANDING. We spend all the time in our daily workplaces, except for our work, to our server, not to our home or child. There is a serious, continuous and hard work in the background. There is a study that really exhausts us both materially and spiritually. We do not complain about this situation, this game and this server and we love you, we will work a lot more beautiful server, we will only want you TIME and UNDERSTANDING, will grow together. Don't leave us alone on this vay.

 

Arkadaşlar sizlere daha iyi bir server ortamı kurmak adına çalışmalarımız her yönden davam ediyor. 2 gün önce server ı daha yeni bir bilgisayara taşımıştık. Yarın öğlen de Disconnect leri önlemek için yeni bir modem ve daha yüksek hızlı bir internete geçiş yapacağız. Bu yüzden yarın öğlen 12:00 ile 14:00 arası server kapanacak bu durumdan dolayı özür dileriz tüm çalışmalarımız daha iyi bir server için, inşallah yarın öğlenki işlemden sonra Disconnect (kopmalar)lerde minimuma inecek. Diğer bir yandan da oyun ayarları üzerinde düzenlemeler sürüyor. Bir çok ilaveler yaptık.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daha yapılacak çok şey var biliyoruz, sizlerden tek isteğimiz ZAMAN ve ANLAYIŞ.  Günlük iş yerlerimizdeki mesai haricindeki kalan tüm zamanı evimize veya çocuğumuza değil, server’a ayırıyoruz gerçekten arka planda ciddi, sürekli ve zor bir çalışma var. Bizi hem maddi hem manevi olarak cidden yoran bir çalışma var. Biz bu durumdan şikayetçi değiliz bu oyunu ve bu server ı ve de sizleri seviyoruz. Daha çok çalışacağız, çok daha güzel bir server yapacağız, sizlerden tek isteğimiz ZAMAN ve ANLAYIŞ, birlikte büyüyeceği. Bizi bu yolda yalnız bırakmayın.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

By noname101 (Administrator)

Login

User ID:
Password:

Rankings» More

Characters
Guilds

Events Schedule / Takvimi

Facebook